XII Ogólnopolski Konkurs Malarski im. T. Ociepki – WYNIKI

13.12.2018

10 grudnia 2018 roku Jury w składzie:
Sonia Wilk – Muzeum Ślaskie w Katowicach – przewodnicząca,
Krystyna Kotula – Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku,
Bożena Olszewska – Muzeum Etnograficzne w Toruniu,
Zbigniew Chlewiński – Muzeum Mazowieckie w Płocku,
Zdzisław Nitka – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu,
dokonało oceny prac nadesłanych na XII Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Teofila Ociepki, wybrało obrazy na wystawę, przyznało nagrody i wyróżnienia (lista zakwalifikowanych autorów poniżej). Pragniemy również poinformować  wszystkich, że z przyczyn od nas niezależnych uległ zmianie termin wystawy pokonkursowej w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.
Aktualny termin to 25 maja – 23 czerwca 2019 roku.
Wernisaż odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 12.00, autorzy otrzymają listowne zaproszenia na to wydarzenie.
Bardzo dziękujemy wszystkim twórcom za udział w naszym konkursie.

  1. Tadeusz ANDRZEJEWSKI Kraków
  2. Rafał ANTOS Skierniewice NAGRODA
  3. Mariusz BARAŃCZYK Skierniewice
  4. Ireneusz BEDNARCZYK Bydgoszcz
  5. Waldemar BICHOWSKI Gdańsk
  6. Dariusz BUDNIK Gdańsk
  7. Kamil BYCZYŃSKI Bydgoszcz
  8. Sebastian CEGIELSKI Bydgoszcz WYRÓŻNIENIE
  9. Adam CHRYŃ Stara Wieś
  10. Piotr CZAPKA Kamień WYRÓŻNIENIE
  11. Damian CZERWIŃSKI Żyrzyn
  12. Krzysztof DĄBROWSKI Michałowo
  13. Arkadiusz DOMEK Bydgoszcz
  14. Krzysztof FLOREK Mysłowice WYRÓŻNIENIE
  15. Tomasz FRĄCZEK Bydgoszcz
  16. Sebastian GABRYELSKI Gdańsk
  17. Piotr GACA Bydgoszcz
  18. Paweł GARNCORZ Katowice WYRÓŻNIENIE
  19. Michał GARSTKA Warzyn
  20. Anna GASSION Bydgoszcz
  21. Łukasz GÓRSKI Skierniewice
  22. Klaudiusz GRABISNA Sochaczew
  23. Natalia GROCHOWSKA Gdańsk
  24. Andrzej JABŁOŃSKI Warzyn
  25. Henryk JACHIMEK Słupsk
  26. Maria JAWORSKA Gliwice WYRÓŻNIENIE
  27. Andrzej Jefmański Gdańsk
  28. Dariusz Kamiński Bydgoszcz
  29. Aleksander Kienc Wrocław WYRÓŻNIENIE
  30. Henryk KONDRATOWICZ Ciechanów
  31. Paulina KOPKO Malbork
  32. Ryszard KOSEK Płock NAGRODA
  33. Zofia KOŚCIELNA Bydgoszcz
  34. Tomasz KRAWCZYK Gdańsk
  35. Maria KRZEMPEK Gdańsk
  36. Patryk KUPISZ Skierniewice
  37. Kamil KURZAWA Wrocław
  38. Tomasz KWIATKOWSKI Łódź/Warszawa WYRÓŻNIENIE
  39. Katarzyna KWILMAN Sopot
  40. Małgorzata LEHMANN Bydgoszcz NAGRODA
  41. Marek LODZIŃSKI Bydgoszcz
  42. Genowefa MAGIERA Wielka Nieszawka WYRÓŻNIENIE
  43. Walenty MAKAR Bydgoszcz
  44. Piotr MAREK Bydgoszcz
  45. Sylwia MENSFELD Nowy Targ WYRÓŻNIENIE
  46. Stanisława MĄKA Rożdżałów NAGRODA
  47. Sławomir MIANOWICZ Bydgoszcz
  48. Jan NOWAK Katowice NAGRODA
  49. Robert Tadeusz NOWAK Bydgoszcz
  50. Paweł NOWAKOWSKI Poznań
  51. Alicja NOWOGRODZKA Lublin WYRÓŻNIENIE
  52. Marian NOWOTNY Rydułtowy
  53. Waldemar OLBROT Jasło
  54. Marek OLSZAK Skierniewice WYRÓŻNIENIE
  55. Katarzyna OSTROWSKA Malbork
  56. Piotr PAPROCKI Bydgoszcz NAGRODA
  57. Hanna PARUSZEWSKA-KARPIEL Bydgoszcz WYRÓŻNIENIE
  58. Danuta PIERZCHALSKA Bydgoszcz
  59. Mateusz POŁEĆ Skierniewice NAGRODA
  60. Damian REBELSKI Bydgoszcz
  61. Elżbieta ROGOWSKA Bydgoszcz
  62. Włodzimierz ROSŁON Brwilno
  63. Mariusz SANKOWSKI Warszawa
  64. Karol SATER Szubin
  65. Dobrosława SIERADZKA Bydgoszcz
  66. Barbara SKIBA Zielona Góra WYRÓŻNIENIE
  67. Agnieszka SŁAWĘCKA Stara Wieś
  68. Paweł SOBIERAJSKI Inowrocław
  69. Daniel STACHOWSKI Wrocław NAGRODA
  70. Bożena STEMPIEŃ Piekoszów
  71. Krzysztof SZAJKO Gdańsk
  72. Karol SZCZEŚNIAK Piekoszów
  73. Arkadiusz SZCZĘSNY Skierniewice
  74. Agnieszka SZYPUŁA Bydgoszcz
  75. Marek ŚWIETLIK Kołobrzeg NAGRODA
  76. Stefan TELEP Zdynia
  77. Małgorzata TOMASZEWSKA Gdańsk WYRÓŻNIENIE
  78. Grzegorz TOMASZEWSKI Gdańsk
  79. Piotr TRACZYK Skierniewice
  80. Rusłan WAFIN Kraków WYRÓŻNIENIE
  81. Władysław WAŁĘGA Kraków WYRÓŻNIENIE
  82. Krzysztof WOJNICKI Stara Wieś
  83. Agnieszka WOJTAK Dzierzkowice Wola
  84. Małgorzata WOŁOSZCZAK Lubsza
  85. WTZ INSTYTUTU PSYCHIATRII I NEUROLOGII Warszawa
  86. Zbigniew WYPIJEWSKI Bydgoszcz NAGRODA
  87. Rafał ZEYDLEWICZ Bydgoszcz
  88. Tomasz ŻAGLEWSKI Włocławek
  89. Henryk Żarski Pakówka WYRÓŻNIENIE
  90. Grażyna Żołeńska Bydgoszcz

Dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Zadanie dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego


Facebook