Uwaga! Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Teofila Ociepki.

26.07.2016

25 lipca odbyły się obrady jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Teofila Ociepki.

prof. Grażyna Borowik – Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, prezydent Stowarzyszenia Psychiatria i Sztuka
mgr Krystyna Kotula – Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku
mgr Sonia Wilk – Muzeum Śląskie w Katowicach
mgr Zbigniew Chlewiński – Muzeum Mazowieckie w Płocku.

Przyznano 10 nagród i 15 wyróżnień.

Decyzją jury do wystawy zakwalifikowali się:

  1. Tadeusz Andrzejewski /KRAKÓW/ WYRÓŻNIENIE
  2. Rafał Antos /SKIERNIEWICE/ NAGRODA
  3. Kadidia Ba /LUBLIN/
  4. Mariusz Barańczyk /SKIERNIEWICE/
  5. Agnieszka Bartkowska /BYDGOSZCZ/
  6. Aleksander Bernat /KRAKÓW/ WYRÓŻNIENIE
  7. Kamil Biernacki /SOCHACZEW/
  8. Jarosław Borowski /BYDGOSZCZ/
  9. Sirke Borzymowski /BRWINÓW/
  10. Daniel Bryła /SKIERNIEWICE/
  11. Adam Chryń /STARA WIEŚ/
  12. Damian Czerwiński /ŻYRZYN/
  13. Arkadiusz Domek /BYDGOSZCZ/
  14. Justyna Fiałkowska /TORUŃ/
  15. Michał Florczak /SOCHACZEW/
  16. Przemysław Gapski /WROCŁAW/ NAGRODA
  17. Paweł Garncorz /KATOWICE/ WYRÓŻNIENIE
  18. Michał Garstka /WARZYN/
  19. Anna Gassion /BYDGOSZCZ/
  20. Klaudiusz Grabisna /SOCHACZEW/
  21. Krzysztof Grabowski /KRAKÓW/ WYRÓŻNIENIE
  22. Natalia Grochowska /GDAŃSK/
  23. Andrzej Gruszka /JASTRZĘBIE ZDRÓJ/
  24. Arkadiusz Hablewski /ŁOWICZ/
  25. WTZ Instytutu Psychiatrii i Neurologii /WARSZAWA/
  26. Krzysztof Jagodziński /CHMIELEW/
  27. Jan Zbigniew Jagódka /BYDGOSZCZ/
  28. Andrzej Janta /GDAŃSK/
  29. Łukasz Konopa /BYDGOSZCZ/
  30. Ryszard Kosek /PŁOCK/
  31. Zofia Kościelna /BYDGOSZCZ/
  32. Anna Kowalska /SKIERNIEWICE
  33. Antoni Koza /PRUSZKÓW/
  34. Maria Krzempek /GDAŃSK/ WYRÓŻNIENIE
  35. Patryk Kupisz /SKIERNIEWICE/
  36. Katarzyna Kwilman /SOPOT/
  37. Małgorzata Lehmann /BYDGOSZCZ/ NAGRODA
  38. Genowefa Magiera /WIELKA NIESZAWKA/ NAGRODA
  39. Walenty Makar /BYDGOSZCZ/
  40. Justyna Matysiak /PRZEŹMIEROWO/ NAGRODA
  41. Jan Nowak /KATOWICE/ WYRÓŻNIENIE
  42. Robert Tadeusz Nowak /BYDGOSZCZ/ WYRÓŻNIENIE
  43. Marian Nowotny /RYDUŁTOWY/ WYRÓŻNIENIE
  44. Marek Olszak /SKIERNIEWICE/ 
  45. Adam Pakuła /WARSZAWA/
  46. Piotr Paprocki /BYDGOSZCZ/
  47. Hanna Paruszewska-Karpiel /BYDGOSZCZ/ WYRÓŻNIENIE HONOROWE
  48. Danuta Pierzchalska /BYDGOSZCZ/
  49. Agata Piwońska /WARSZAWA/
  50. Hanna Płudowska /PRUSZKÓW/
  51. Anna Podlaska /PAKÓWKA/
  52. Mateusz Połeć /SKIERNIEWICE/ NAGRODA
  53. Sebastian Proszko /GDAŃSK/ WYRÓŻNIENIE
  54. Olga Raczak /OSTRÓW WIELKOPOLSKI/
  55. Damian Rebelski /BYDGOSZCZ/
  56. Waldemar Remisiewicz /BYDGOSZCZ/
  57. Elżbieta Rogowska /BYDGOSZCZ/
  58. Katarzyna Rosenthal /BYDGOSZCZ/ WYRÓŻNIENIE
  59. Dobrosława Sieradzka /BYDGOSZCZ/
  60. Barbara Skiba /ZIELONA GÓRA/
  61. Paweł Sobierajski /INOWROCŁAW/ WYRÓŻNIENIE
  62. Wojciech Sosidko /POZNAŃ/
  63. Małgorzata Stepczyńska /MIĘDZYRZECZ/
  64. Krzysztof Szajko /GDAŃSK/
  65. Arkadiusz Szczęsny /SKIERNIEWICE/ WYRÓŻNIENIE
  66. Eugeniusz Szymański /PRUSZKÓW/
  67. Marek Ścibor /PAKÓWKA/
  68. Marek Świetlik /KOŁOBRZEG/ NAGRODA
  69. Piotr Traczyk /SKIERNIEWICE/
  70. Rusłan Wafin /KRAKÓW/ NAGRODA
  71. Władysław Wałęga /KRAKÓW/ WYRÓŻNIENIE
  72. Dorota Włodarczyk /KRAKÓW/   
  73. Zbigniew Wypijewski /BYDGOSZCZ/ NAGRODA
  74. Renata Zaremba /STARA WIEŚ/
  75. Rafał Zeydlewicz /BYDGOSZCZ/ WYRÓŻNIENIE
  76. Tomasz Żaglewski /WŁOCŁAWEK/ WYRÓŻNIENIE
  77. Henryk Żarski /PAKÓWKA/ NAGRODA
Facebook